Noc Laboratoriów na Wydziale Geoinżynierii Górnictwa i Geologii (W6) Politechniki Wrocławskiej 2022

Data: 25.04.2022

27 kwietnia 2022 r. od godz. 17.00 do 20.00

Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii (W6) PWr po raz kolejny organizuje Noc laboratoriów na W6 w najnowszych budynkach Politechniki Wrocławskiej w Geocentrum przy ul. Na Grobli 15 i 13 we Wrocławiu

Tutaj właśnie znajdują się laboratoria Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii - W6 (ul. Na Grobli obok Hydropolis ). Naukowcy, doktoranci i studenci 27 kwietnia 2022 wieczorem otworzą swoje pracownie, by pokazać, czym zajmują się na co dzień w swojej pracy dydaktyczno-naukowej.

geocentrum_nl.jpg