Noc Politechniki Wrocławskiej 2022 na Wydziale Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii (W6) Politechniki Wrocławskiej w dniach 18-19 listopada 2022

Data: 20.11.2022

przechwytywanie_zbiorowka1.png

Na W6 wiedza nie śpi! Podczas pierwszej w historii "Nocy Politechniki 2022" pasjonaci wiedzy mogli na Wydziale Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii (W6) PWr uczestniczyć do późnych godzin nocnych w piątkowy wieczór i w sobotni poranek w warsztatach pod tytułem "Wielka lupa" prowadzonych przez dr. Pawła Zagożdżona oraz w laboratorium chemicznych pod tytułem "Kolorowy świat chemii" przygotowanym przez dr inż. Danutę Szyszkę - pracowników Katedry Górnictwa.

Rodzice wraz z dziećmi mogli zajrzeć do – niedostępnych na co dzień – laboratoriów i pracowni oraz wykonać osobiście ciekawe doświadczenia i eksperymenty.

Frekwencja była świetna, zainteresowanie uczestników przerosło nasze oczekiwania. A to tylko oznacza, że warto organizować wydarzenia popularyzujące naukę. Mamy nadzieję, że nasi goście w przyszłości trafią do nas już jako studenci Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii (W6) PWr😉

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze budynki GEOCENTRUM przy ul. Na Grobli 15 we Wrocławiu w piątkowy wieczór i sobotni poranek.

przechwytywanie_zbiorowka_mlodziez.png

10.jpg11.jpg6.jpg

przechwytywanie_wielka_lupa_1.pngprzechwytywanie_wielka_lupa_2.pngprzechwytywanie_wielka_lupa_3.png