Nominacja profesorska dla Prof. dr hab. inż. Roberta Króla Kierownika Katedry Górnictwa na Wydziale Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej

Data: 27.03.2024

nominacje_krol_w6_510x320.jpg
Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii (W6) zyskał nowego profesora tytularnego. Nominację nadaną przez prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej otrzymał prof. Robert Król, obecny kierownik Katedry Górnictwa na W6 oraz przewodniczący Rady Dyscypliny Naukowej Inżynieria Środowiska, Górnictwo i Energetyka na Politechnice Wrocławskiej.
Od 2018 roku kieruje pracami Stowarzyszenia Absolwentów Wydziału Górniczego Politechniki Wrocławskiej.
Biogram Profesora Roberta Króla wraz z opisem osiągnieć i zawodowej działalności znajduje się na stronie pod adresem https://pwr.edu.pl/.../nominacje-profesorskie-dla-dwojki...

Jesteśmy bardzo dumni i serdeczne gratulujemy Profesorowi nominacji!