Nowe nazwiska Profesorów z W6 na tablicy w Alei Profesorów z okazji Święta Politechniki Wrocławskiej 15 listopada 2020

Data: 17.11.2020

Na znajdującej się w Alei Profesorów tablicy można znaleźć imiona i nazwiska wszystkich profesorów naszej uczelni od 1945 r.
Wśród 22 nowych nazwisk umieszczonych na tablicy w Alei Profesorów znaleźli się trzej nowo mianowani w tym roku przez prezydenta Andrzeja Dudę tytularni profesorowie z Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii (W6) PWr:
  • prof. Radosław Zimroz, Dziekan Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii PWr
  • prof. Jan Kudełko, Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii PWr
  • prof. Tadeusz A. Przylibski, Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii PWr.
Nowo mianowanym Profesorom jeszcze raz serdecznie gratulujemy!
0dvrxpbwbfwctbkroprofesorowie.jpg