Odznaczenia Państwowe - Medale za Długoletnią Służbę na rzecz Politechniki Wrocławskiej dla pracowników W6

Data: 05.04.2023

Odznaczenia Państwowe - Medale za Długoletnią Służbę na rzecz Politechniki Wrocławskiej dla pracowników Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej

Medale za Długoletnią Służbę otrzymują pracownicy PWr w nagrodę za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej.

Odznaczenia Państwowe nadane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę otrzymały następujące osoby z Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii PWr

Medal Złoty za Długoletnią Służbę

dr hab. inż. Joanna Bac-Bronowicz, prof. uczelni (Katedra Geodezji i Geoinformatyki, Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii PWr)

Medal Srebrny za Długoletnią Służbę

inż. Lesław Bagiński (Katedra Górnictwa, Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii PWr)

dr inż. Tadeusz Głowacki (Katedra Geodezji i Geoinformatyki, Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii PWr)

Medal Brązowy za Długoletnią Służbę

dr inż. Monika Bartlewska (Katedra Górnictwa, Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii PWr)

mgr inż. Piotr Karwowski (Katedra Górnictwa, Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii PWr)

dr hab. inż. Wojciech Milczarek, prof. uczelni (Katedra Geodezji i Geoinformatyki, Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii PWr)

dr inż. Zbigniew Muszyński (Katedra Geodezji i Geoinformatyki, Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii PWr)

dr inż. Daniel Pawelus (Katedra Górnictwa, Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii PWr)

Dwoje Naszych Absolwentów otrzymało z rąk rektora prof. Arkadiusza Wójsa Odznakę Wyróżnionego Absolwenta PWr. Jest ona nadawana absolwentom, którzy swoim dorobkiem zawodowym lub aktywnością w różnych dziedzinach życia naukowego, społecznego i organizacyjnego przynoszą chlubę uczelni.

Odznaka Wyróżnionego Absolwenta Politechniki Wrocławskiej

• Jan Zimroz (Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii, rocznik 1980) - Dyrektor Naczelny ds. Górnictwa w KGHM Polska Miedź S.A.
  • Marek Świder (Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii, rocznik 1996) - Wiceprezes Zarządu ds. Produkcji w KGHM Polska Miedź S.A.

Wszystkie wyróżnienia wręczyli podczas specjalnej uroczystości 28 marca 2023 roku Rektor Politechniki Wrocławskiej, prof. Arkadiusz Wójs oraz Wojewoda Dolnośląski Jarosław Obremski.

Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy!

bac-bronowicz_2023_1.jpgl_baginski_2023_2.jpgm_bartlewska_1_2023.jpg

t_glowacki_2023_2.jpgp_karwowski_2023.jpgw_milczarek_2023.jpg