Podpisanie umowy o współpracy pomiędzy firmą Cubic Orb sp. z o.o. a Wydziałem Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii (W6) Politechniki Wrocławskiej

Data: 29.04.2024

0af2cc83-5e06-4df1-8130-d5b5af1b279d.jpg
W dniu 25 kwietnia 2024 r. na Wydziale Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii PWr odbyło się spotkanie dziekana prof. dr hab. inż. Radosława Zimroza z przedstawicielami firmy Cubic Orb sp. z o.o. Krzysztofem Krzeszowskim – prezesem zarządu i Kornelią Adamczyk.
W spotkaniu uczestniczyli również dr hab. inż. Justyna Górniak-Zimroz, dr inż. Tadeusz Głowacki oraz dr inż. Ewa Sudoł. Celem spotkania było zawarcie umowy o współpracy pomiędzy Politechniką Wrocławską i Cubic Orb sp. z o.o.
Przedmiotem umowy jest udzielenie Uczelni licencji na korzystanie z oprogramowania GoKart+, Gis2Cad oraz QuickGNSS oferowanego przez firmę. Podczas spotkania przedyskutowano również możliwość podjęcia współpracy w zakresie prowadzenia przez firmę szkoleń wspierających studentów w zdobywaniu wiedzy i praktycznych umiejętności oraz możliwości podjęcia współpracy w zakresie badawczo – rozwojowym.
Liczymy na to, że spotkanie będzie początkiem owocnej współpracy!