Podziękowania za życzenia z okazji Barbórki 2022 od Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii (W6) Politechniki Wrocławskiej

Data: 21.12.2022

Podziękowania za życzenia z okazji Barbórki 2022 od Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej

Już w nastroju świątecznym pragniemy serdecznie podziękować za liczne życzenia z okazji Barbórki 2022 – pięknego polskiego święta, jednoczącego górniczą brać i wszystkich pracowników przemysłu wydobywczego.

Serdeczne życzenia pełnych nadziei i spokoju Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślnego Nowego Roku 2023 przekazujemy kadrze zarządzającej, pracownikom nadzoru górniczego, ratownikom górniczym, badaczom i innowatorom w zakresie nauk związanych z eksploatacją kopalin, specjalistom w dziedzinie przetwarzania, zbytu i dystrybucji surowców mineralnych, działaczom związkowym oraz wszystkim, którzy pracują na sukcesy branży wydobywczej.

Dużo zdrowia i marzeń spełnienia,
dużo uśmiechu na twarzy, otwartości
i górniczych pokładów… ludzkiej życzliwości💚

Niech żyje nam górniczy stan! Szczęść Boże!

Prof. dr hab. inż. Radosław Zimroz
Dziekan Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii PWr