Porozumienie pomiędzy W6 PWr a firmą SEKA S.A. Oddział we Wrocławiu

Data: 26.06.2023

Porozumienie pomiędzy Wydziałem Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii (W6) Politechniki Wrocławskiej a firmą SEKA S.A. Oddział we Wrocławiu

img_20230616_125303_2.jpg

W dniu 16.06.2023 roku zostało podpisane porozumienie pomiędzy Wydziałem Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej a firmą SEKA S.A. Oddział we Wrocławiu.

Umowę podpisali prof. dr hab. inż. Radosław Zimroz – Dziekan Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii PWr i mgr inż. Agata Janecka – Dyrektor Oddziału SEKA S.A. we Wrocławiu. W rozmowach o współpracy uczestniczyli także mgr inż. Artur Olender – Z-ca Dyrektora ds. szkoleń w Oddziale SEKA S.A. we Wrocławiu oraz dr inż. Paweł StrzałkowskiKoordynator kierunku studiów bezpieczeństwo i higiena pracy na Wydziale Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii PWr.
W ramach współpracy podejmowane będą działania łączące naukę z biznesem. Wspierane będą również działania na polu edukacyjnym. Ponadto firma SEKA S.A. Oddział we Wrocławiu objęła patronatem studia na kierunku Bezpieczeństwo i higiena pracy prowadzone przez Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii PWr. Dla Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii PWr to wyrazy zaufania o zapewnieniu wysokiej jakości kształcenia na kierunku BHP.
SEKA S.A. to firma, która świadczy wysoko wyspecjalizowane usługi w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Jest liderem na rynku outsourcingu usług bhp i PPOŻ., a swoich klientów wspiera również w dziedzinach związanych z prawem pracy, ochroną środowiska i obsługą kadrowo-płacową.
Więcej o przedsiębiorstwie można przeczytać na stronie: https://www.seka.pl/

Szanowni Kandydaci  trwa rekrutacja na kierunek bezpieczeństwo i higiena pracy

Zapraszamy!