Porozumienie pomiędzy Wydziałem Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii (W6) Politechniki Wrocławskiej a Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Pracowników Służby BHP Oddział we Wrocławiu

Data: 02.02.2023

20230202_095552.jpg
W dniu 02.02.2023 r. podpisano porozumienie pomiędzy Wydziałem Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej a Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Pracowników Służby BHP Oddział we Wrocławiu.
Umowę podpisali prof. dr hab. Radosław Zimroz, Dziekan Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii PWr i mgr Barbara Jabłońska, Prezes Zarządu Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP Oddział we Wrocławiu. W rozmowach uczestniczyli także dr inż. Marek Brennensthul, Sekretarz Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP Oddział we Wrocławiu oraz dr inż. Paweł Strzałkowski, Koordynator kierunku studiów Bezpieczeństwo i higiena pracy na Wydziale Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii PWr.
W ramach współpracy podejmowane będą badania, analizy i promocja zagadnień ochrony człowieka pracującego w środowisku pracy. Wrocławski Oddział Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP objął patronatem studia na kierunku Bezpieczeństwo i higiena pracy prowadzone przez Wydział. Dla Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii PWr to wyrazy zaufania o zapewnieniu wysokiej jakości kształcenia na kierunku BHP.
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pracowników Służby BHP Oddział we Wrocławiu zrzesza osoby spełniające wymogi kwalifikacyjne dla służby BHP i za cele stawia m.in. popularyzację problematyki BHP.
Więcej o Stowarzyszeniu można przeczytać na stronie https://wroclaw.ospsbhp.pl/
Kandydaci wciąż trwa rekrutacja na kierunek Bezpieczeństwo i higiena pracy https://irk.usos.pwr.edu.pl/pl/offer/R_2022_2023_ZIMOWA_II/programme/W06-BHPP-000P-OSMW3/?from=field:BHP
Zapraszamy💚