Projekt Koła Naukowo-Badawczego GIS z W6 wśród laureatów konkursu FAST

Data: 11.06.2020

Projekt Koła Naukowo-Badawczego GIS z W6 wśród laureatów konkursu FAST

received_353319225648953.jpegreceived_3340892969255656.jpeg

Projekt Koła Naukowo-Badawczego GIS działającego na Wydziale Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii PWr znalazł się wśród kół zakwalifikowanych do finansowania w konkursie o dofinansowanie projektów studenckich w ramach Funduszu Aktywności Studenckiej (FAST) miasta Wrocławia.
Tytuł nagrodzonego finansowaniem projektu to "Projekt systemu pozycjonowania i nawigacji w budynku Geocentrum (L-1) Politechniki Wrocławskiej" czyli naszego budynku W6 mieszczącego się przy ul. Na Grobli 15 we Wrocławiu (obok kolejki linowej Polinka i Hydropolis).
Komisja konkursowa zwracała uwagę na kreatywność, poziom naukowy, jak i wdrożeniową pomysłowość, którymi
charakteryzowały się projekty zgłoszone przez koła i organizacje studenckie.

Autorom zgłoszonego projektu serdecznie gratulujemy!

Zachęcamy inne Koła W6 do udziału w kolejnych naborach, ten najbliższy (II nabór) zamykany jest 30 czerwca 2020 r.
Wrocławskie Centrum Akademickie serdecznie zaprasza studentów i doktorantów wrocławskich uczelni do udziału w konkursie na dofinansowanie projektów akademickich w ramach Funduszu Aktywności Studenckich (FAST).

O dofinansowanie z budżetu miejskiego mogą ubiegać się wszystkie koła naukowe, organizacje i grupy studenckie działające przy wrocławskich uczelniach. Każdy ze zgłoszonych projektów ma szansę na dofinansowanie w wysokości do 5 000 zł. Na stronie internetowej Wrocławskiego Centrum Akademickiego (wca.wroc.pl) znajdują się informacje szczegółowe dotyczące konkursu oraz wniosek o dofinansowanie i regulamin.
Więcej informacji na stronie

Biuro Współpracy z Uczelniami Wyższymi