Przedłużanie ważności elektronicznych legitymacji studenckich _ semestr letni 2019/2020

Data: 09.03.2020

Szanowni Studenci, informujemy, że w dniach 17-20 marca 2020 r. będzie przedłużana ważność Elektronicznych Legitymacji Studenckich.

unnamed.jpg

Starości roku proszeni są o zebranie legitymacji, ułożenie ich w kolejności alfabetycznej i przyniesienie do dziekanatu do godziny 9:00 wskazanego dnia.
Poniżej znajduje się wykaz dni, w których mają być dostarczane legitymacje i przyporządkowane do nich kierunki studiów.
wtorek 17 marca 2020 r.
I stopień Geodezja i kartografia (2 rok)
I stopień Górnictwo i geologia (1 rok)
środa 18 marca 2020 r.
II stopień Górictwo i geologia EPG+MGE
I stopień Górnictwo i geologia (3 rok)
czwartek 19 marca 2020 r.
I stopień Geodezja i Kartografia (1 rok)
I stopień Górnictwo i geologia (2 rok)*
piątek 20 marca 2020 r.
I stopień Geodezja i Kartografia (3 rok)
II stopień Geodezja i kartografia GEO

Legitymacje będą do odbioru (wyłącznie osobiście) po godzinie11:00 w dniu, w którym były skłdane.

*dostarczenis legitymacji przed wykladem, odbi6r po wykladzie