Rekrutacja zimowa - spotkanie informacyjne dla Kandydatów 17.01.22 r. o godz. 13.00

Data: 13.01.2022

Dzień inżynierii środowiska, górnictwa i energetyki

Szanowni Kandydaci, 17 stycznia 2022 r. zapraszamy na Dzień inżynierii środowiska, górnictwa i energetyki. Przedstawiciele poszczególnych kierunków – dydaktycy i studenci – opowiedzą o specyfice konkretnych kierunków i specjalnościach oraz realizowanych kursach i kompetencjach, jakie nabywają Nasi Absolwenci. Odpowiedzą też na wasze pytania.

Spotkania będą transmitowane na żywo na profilu Politechniki Wrocławskiej na Youtube https://youtu.be/X-XXxfYBtmg

Dzień inżynierii środowiska, górnictwa i energetyki – początek godz. 13.00

godz. 13.00 – bezpieczeństwo i higiena pracy