Rekrutacja na studia podyplomowe BHP do 31.10.2022

Data: 20.10.2022

Rekrutacja na Studia Podyplomowe Bezpieczeństwo i Higiena Pracy (BHP)

na

Wydziale Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii (W6) Politechniki Wrocławskiej

do 31 października 2022

Serdecznie zapraszamy zostały już ostatnie miejsca!

Szanowni Kandydaci, przypominamy, że trwa rekrutacja na 24-edycję  studiów podyplomowych Bezpieczeństwo i Higiena Pracy (BHP) organizowane przez Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii PWr oraz Dział Kształcenia Podyplomowego i E-Learningu

Organizatorzy: Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej oraz Dział Kształcenia Podyplomowego i E-Learningu.
Kierownik studiów: dr inż. Żaklina Konopacka e-mail: zaklina.konopacka@pwr.edu.pl

Cel studiów: celem studiów jest podwyższenie kwalifikacji osób zatrudnionych lub mających w przyszłości podjąć pracę w służbach bhp. Dla osób, które nie ukończyły studiów wyższych o specjalności w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, ukończenie studiów podyplomowych pozwoli, zgodnie z obowiązującymi przepisami, na kontynuowanie lub podjęcie pracy w zakładowych służbach bhp. Zakres tematyczny studiów podyplomowych obejmuje wszystkie zagadnienia niezbędne do pełnienia odpowiednich stanowisk w działach bhp zakładów produkcyjnych.

Formalne warunki rekrutacji oraz wymagane dokumenty dostępne w zakładce Rekrutacja http://cku.pwr.edu.pl/studia-podyplomowe/rekrutacja

Formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowe informacje dotyczące studiów dostępne są na stronie »

Mateusz Nowicki
mateusz.nowicki@pwr.edu.pl