Rekrutacja na warsztaty zawodowe "Zarządzanie projektami - IPMA " dla studentów W6!

Data: 15.10.2021

ZPR PWr – Zintegrowany Program Rozwoju Politechniki Wrocławskiej

Wprowadzenie do metodyki zarządzania projektami - IPMA Student

Szanowni Studenci,z ogromną radością informujemy Was, że w ramach  projektu ZPR PWr – Zintegrowany Program Rozwoju Politechniki Wrocławskiej” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój otrzymujecie nowe możliwości rozwoju biorąc udział w oferowanych formach wsparcia.

Zachęcamy Was już teraz do wzięcia udziału w rekrutacji na BEZPŁATNE  formy wsparcia, które odbędą się w semestrze zimowym 2021/2022:

• Warsztat zawodowy  - "Wprowadzenie do metodyki zarządzania projektami" - 24h, kierunek: GIK
  • Warsztat z zakresu umiejętności miękkich - Kompetencje miękkie w zarządzaniu projektami” - 16h, kierunek: GIG oraz GIK
  • Szkolenie certyfikowane + egzamin - „Przygotowanie do certyfikacji IPMA - Student. Przegląd najlepszych praktyk zarządzania projektami“ - 32h + egzamin certyfikacyjny, kierunek: GIG oraz GIK

Rekrutacja odbywa się na wszystkie formy wsparcia!

Warsztaty i szkolenie certyfikowane są ze sobą powiązane!

Rekrutacja trwa od 04.10.2021 r. do 26.10.2021 r. ! Liczba miejsc ograniczona!

DLA KOGO

Studenci, którzy do tej pory nie otrzymali wsparcia w ramach Modułu 2 Programy Rozwoju Kompetencji w ramach projektu ZPR PWR,

Studenci studiów stacjonarnych I i II stopnia

Wydział: GEOINŻYNIERII, GÓRNICTWA, GEOLOGII,

Kierunek: Górnictwo i Geologia, Geodezja i Kartografia którym do zakończenia kształcenia pozostają maksymalnie 4 semestry.

JAK I GDZIE

Aby wziąć udział w projekcie należy złożyć komplet dokumentów rekrutacyjnych w wersji papierowej w teczce, którą należy podpisać (imię i nazwisko, kierunek, nr indeksu) na ręce Pani Agnieszki Stolarczyk  w bud. L1 (Geocentrum) pok. 258 (w godz. pracy Dziekanatu – wt-pt 11.00-14.00) do 26.10.2021 r.

1. Formularz zgłoszeniowy (załącznik nr 6 do Regulaminu).
  2. Oświadczenie Uczestnika/czki Projektu o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych (załącznik nr 7 do Regulaminu).
  3. Formularz rekrutacyjny (Załącznik C/2/W6 – Formularz rekrutacyjny).
  4. bilans kompetencji (proszę wydrukować i wypełnić tylko arkusz odpowiedzi, pytania dostępne są w załączniku nr 1_Kwestionariusz_kompetencji oraz załączniku nr 2_Test_kompetencji
  5. zaświadczenie z z dziekanatu potwierdzające status studenta wraz z wyliczoną średnią arytmetyczną ocen (dla I stopnia z semestrów 1–3, dla II stopnia ze studiów inżynierskich).
  6. CV
  7. opcjonalnie: zaświadczenia potwierdzające działalność w społeczności akademickiej.

Więcej szczegółów dotyczących projektu oraz dokumenty do pobrania na stronie http://zpr.pwr.edu.pl

Informacji udziela:

Marzena Lawryk-Lencka, e-mail: marzena.lawryk-lencka@pwr.edu.pl, tel. 71 320 47 52

Zachęcamy do skorzystania ze wsparcia oferowanego przez Akademickiego Biuro Karier

Umów się na spotkanie z doradcą zawodowym. Udział w sesjach doradztwa zawodowego to dodatkowe punkty rankingowe

Zapraszamy!