Rekrutacja "Technologie geoinformatyczne" na W6

Rekrutacja na TECHNOLOGIE GEOINFORMATYCZNE

studia stacjonarne I, II stopnia na
Wydziale Geoinżynierii, Górnictwa, Geologii PWr,

kierunek górnictwo i geologia, geodezja i kartografia

Serdecznie, zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji na: TECHNOLOGIE GEOINFORMATYCZNE (warsztaty zawodowe i wizyta studyjna)

zpr.jpg

geomatics3.jpg

Warsztat zawodowy "Technologie geoinformatyczne" 30h, godz. 815-1130

dr inż. Jarosław Wajs (12h), dr inż. Wojciech Milczarek (3h)

30.03.2020 r. (4h)

20.04.2020 r. (4h)

11.05.2020 r. (4h)

1.06.2020 r. (3h)

Warsztaty z Przestawicielem przemysłu (15h- terminy zajęć zostaną uzgodnione ze studentami po rekrutacji)

Wizyta studyjnaCentrum Badań Kosmicznych w Wałbrzychu

Opiekun naukowy - dr inż. Damian Kasza (termin- 6.04.2020r. - 8h)

DLA KOGO: Studenci studiów stacjonarnych I, II stopnia na Wydziale GEOINŻYNIERII, GÓRNICTWA, GEOLOGII, Kierunek: GÓRNICTWO I GEOLOGIA, GEODEZJA I KARTOGRAFIA, którym do zakończenia kształcenia pozostają maksymalnie 4 semestry.

JAK I GDZIE:
 Aby wziąć udział w projekcie należy złożyć dokumenty rekrutacyjne
u Pani Agnieszki Stolarczyk w bud. L1 (Geocentrum) pok. 258 (w godzinach pracy Dziekanatu)

Rekrutacja odbywa się na wszystkie formy wsparcia. W rekrutacji nie będzie punktowany udział w różnych formach wspracia, ponieważ warsztaty i wizyta studyjna są ze sobą powiązane!!!

Rekrutacja trwa od 26.02.2020r. do 13.03.2020r. !
Liczba miejsc ograniczona!