Spotkanie wyborcze do Wydziałowej Komisji ds. Finansowania Działalności Studenckiej

Data: 01.03.2020

Szanowni Państwo,

Prodziekan ds. Studenckich dr inż. Wojciech Milczarek serdecznie zaprasza wszystkich chętnych studentów na spotkanie wyborcze w celu wyboru członków do Wydziałowej Komisji ds. Finansowania Działalności Studenckiej, które odbędzie się w dniu 03.03. 2020 r. (wtorek) o godzinie 10.00 w sali 260.

Jednocześnie informujemy, że pierwsze posiedzenie Wydziałowej Komisji ds. Finansowania Działalności Studenckiej odbędzie się w dniu 10.03. 2020 r. (wtorek) o godzinie 10.00 w sali 260.

Komisje Wydziałowe ds. Finansowania Działalności Studenckiej

Jesteście zarejestrowaną organizacją studencką, kołem naukowym lub agendą kultury? Możecie starać się o dofinansowanie Waszej działalności!

Koła Naukowe oraz grupy studentów i organizacje realizujące projekty NAUKOWE składają wnioski o dofinansowanie swojej działalności do Komisji Wydziałowej ds. Finansowania Działalności Studenckiej. Koło Naukowe jest zobowiązane składać wnioski na tym wydziale, z którego wywodzi się jego Główny Opiekun. Nawet jeśli jest Kołem Międzywydziałowym.

Komisje Wydziałowe na początku roku ogłaszają nabór wniosków Budżetowych, w ramach których można starać się o dofinansowania bieżących kosztów działalności (np. materiałów biurowych, wyposażenia biura, opłat członkowskich itp.).

W trakcie roku (co 4 tygodnie) Komisja Wydziałowa ogłasza przyjmowanie Wniosków Projektowych. Jeżeli chcecie uzyskać dofinansowanie na projekt naukowy, bądź konstrukcyjny, wyczekujcie ogłoszenia terminów konkursów :)