Spotkanie z Geodetą Województwa Dolnośląskiego Markiem Bittnerem

Data: 06.04.2021

Spotkanie z Geodetą Województwa Dolnośląskiego p. Markiem Bittnerem w ramach współpracy Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej

W czwartek, 25 marca 2021 r. we Wrocławiu w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego przy ul. Dobrzyńskiej miała miejsce wizyta w ramach nawiązanej współpracy między Wydziałem Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej reprezentowanym przez Kierownika Katedry Geodezji i Geoinformatyki dr. hab. inż. Jana Blachowskiego, prof. PWr i dr. inż. Michała Dudka a Geodetą Województwa Dolnośląskiego p. Markiem Bittnerem.

spotkanie_z_geodeta_doln.jpg
Podczas wizyty omówiono możliwe kierunki dalszej współpracy oraz przekazano pismo z podziękowaniami od Dziekana prof. dr. hab. inż. Radosława Zimroza w uznaniu wsparcia przez Wydział Geodezji i Kartografii wydarzeń organizowanych przez naszą społeczność akademicką.  Była to również okazja do odebrania nagrody ufundowanej przez Geodetę Województwa dla naszej absolwentki Pani mgr inż. Roksany Kołacz za najlepszą pracę dyplomową z zakresu geomatyki w roku akademickim 2019/2020.