„Lew Politechniki Wrocławskiej" dla Prof. dr hab. inż. Moniki Hardygóry, dr h.c.

Data: 15.11.2020

Statuetka „Lew Politechniki Wrocławskiej" dla Prof. dr hab. inż. Moniki Hardygóry,  dr h.c. z okazji Święta Politechniki Wrocławskiej 15 listopada 2020
125300325_10223570382905207_7977398946460805554_o.jpg
Od 2011 r. obecny i byli rektorzy Politechniki Wrocławskiej wręczają Lwy Politechniki Wrocławskiej. To wyraz szczególnego wyróżnienia dla pracowników uczelni, niezależnie od zajmowanych przez nich stanowisk, którzy swoją pracą, zaangażowaniem i pomysłami rozsławiają uczelnię i podnoszą jej prestiż w środowisku akademickim.
Statuetka nawiązuje do symbolu Lwowa i podkreśla intelektualne korzenie PWr. Do tej pory statuetki trafiły do 30 osób.
W tym roku Laureatami Lwów Politechniki Wrocławskiej zostali
  • prof. dr hab. inż. Monika Hardygóra, dr h.c. z Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politehniki Wrocławskiej
  • prof. dr hab. inż. Paweł Kafarski z Wydziału Chemicznego Politechniki Wrocławskiej
  • Katarzyna Krupińska z Sekretariatu Rektora Politechniki Wrocławskiej
  • Krzysztof Mazur z Działu Informacji i Promocji Politechniki Wrocławskiej
Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy!