Studenci programu EMerald - Erasmus Mundus Master In Resources Engineering w ramach projektu Recomine (HZDR) z wizytą na W6

Data: 20.10.2022

Studenci programu EMerald - Erasmus Mundus Master In Resources Engineering w ramach projektu Recomine (HZDR) z wizytą na Wydziale Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii (W6) Politechniki Wrocławskiej

unnamed_18.jpgunnamed_8_1.jpgunnamed_12_1.jpgunnamed_10_1.jpg

26 września 2022 roku Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii (W6) PWr gościł studentów programu EMerald, którzy podczas wyjazdu terenowego zorganizowanego w ramach projektu Recomine (HZDR) zapoznali się z aparaturą badawczą oraz badaniami dotyczącymi poszukiwania i pozyskiwania surowców (w szczególności tych krytycznych) ze źródeł geogenicznych oraz antropogenicznych prowadzonymi na naszym Wydziale.

Dziękujemy za wizytę oraz czekamy na dalsze etapy wspólnej pracy nad poszukiwaniem źródeł surowców!

unnamed_4_1.jpgunnamed_2.jpgunnamed_1.jpgunnamed_6_1.jpg