Inż. Błażej Doroszuk, student z W6 laureatem konkursu Diamentowy Grant

Data: 07.08.2020

Inż. Błażej Doroszuk, student z Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii PWr laureatem konkursu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego "Diamentowy Grant"

Szanowni Państwo, z przyjemnością informujemy, że Pan inż. Błażej Doroszuk student Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii PWr został laureatem konkursu Diamentowy Grant, organizowanego przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

b_doroszuk.jpg

Inż. Błażej Doroszuk jest absolwentem I stopnia studiów na Wydziale Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii PWr na kieruneku Górnictwo i Geologia. Opiekunem naukowym projektu realizowanego w ramach grantu pana Doroszuka będzie dr hab. inż. Robert Król, prof. uczelni.

Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Wojciech Murdzek rozstrzygnął kolejny, dziewiąty już konkurs w ramach programu Diamentowy Grant, na finansowanie projektów wybitnie uzdolnionych studentów studiów jednolitych magisterskich lub absolwentów studiów I stopnia, prowadzących badania naukowe na wysokim poziomie i posiadających wyróżniający się dorobek naukowy.

Laureaci zostali wyłonieni spośród 173 wnioskodawców w dwustopniowym postępowaniu konkursowym.