Kandydaci zapraszamy Was do "Studia magisterskiego" w środę 25 stycznia 2023 r. online

Data: 24.01.2023

Kandydaci zapraszamy Was do Studia magisterskiego

w środę 25 stycznia 2023 r. online

Zapraszamy na spotkanie online ze studentami i wykładowcami W6. Opowiedzą o tym, czego się spodziewać na poszczególnych kierunkach, czym różni się program magisterski od programu studiów inżynierskich i co robią absolwenci tych kierunków.

Czekamy na Ciebie w środę 25 stycznia 2023 r.

o godz. 10.35Inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka

Dlaczego warto wziąć udział?
Kończysz inżynierkę i zastanawiasz się, co dalej? To spotkanie jest dla Ciebie. Studio magisterskie to okazja do wysłuchania i zadania pytań reprezentantom studentów i wykładowców z Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii (W6) Politechniki Wrocławskiej

Opowiedzą m.in. o

• programie poszczególnych kierunków (a zwłaszcza różnicach w porównaniu do studiów inżynierskich na tym samym kierunku)
  • perspektywach zatrudnienia
  • specjalnościach.

Wszystkie nagrania znajdziesz później na naszym kanale YT.

Chcesz zadać pytanie?
Będziesz to mógł/mogła zrobić na czacie podczas spotkań. Będą na nie odpowiadali pracownicy Działu Rekrutacji PWr, a wybrane także gościom w studio.

Do zobaczenia!