Umowa patronacka pomiędzy Wydziałem Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii (W6) Politechniki Wrocławskiej a Liceum Ogólnokształcącym im. Henryka Sienkiewicza w Nowej Rudzie

Data: 07.06.2023

podpisanie-umowy2023_820_x_312_1_1.png

W dniu 05.06.2023 r. zostało podpisane porozumienie o sprawowaniu patronatu pomiędzy Wydziałem Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii (W6) Politechniki Wrocławskiej a Liceum Ogólnokształcącym im. Henryka Sienkiewicza w Nowej Rudzie.

W spotkaniu uczestniczyli ze strony szkoły dyrektor Robert Zynkowskiwicedyrektor Agata Hryciuk oraz uczniowie z klasy 3A Klaudia Brzyska i Filip Zdrojek natomiast ze strony wydziału Dziekan prof. dr hab. inż. Radosław Zimroz oraz dr inż. Tomasz Ratajczak.
Celem współpracy jest objęcie patronatem klas realizujących program rozszerzony z zakresu matematyki i geografii oraz wzajemna współpraca mającą na celu rozwijanie zainteresowań i pasji w celu przygotowania młodzieży do studiowania na kierunkach oferowanych przez Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej. Porozumienie o sprawowaniu patronatu zostało podpisane przez Dziekana Wydziału prof. dr hab. inż. Radosława Zimroza oraz Dyrektora Liceum mgr inż. Roberta Zynkowskiego.

Była to również wspaniała okazja do zaprezentowania oferty badawczej i dydaktycznej Wydziału W6, prowadzonej przez pracowników i studentów.

Zapraszamy do studiowania u Nas https://wggg.pwr.edu.pl/.../studiuj-na-wydziale...

Nie czekajcie za długo, by wysłać swoje zgłoszeniaZrobicie to tutaj 👇

Chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania w wiadomościach prywatnych na messenger - jesteśmy tu, by rozwiać wszelkie wątpliwości.
Czekamy właśnie na Was!