Data: 11.01.2022

baner_fb_podpisanie-umowy2022_v1_3.jpg

11 stycznia 2022 roku została podpisana kolejna Umowa Patronacka pomiędzy Wydziałem Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii PWr a Liceum Ogólnokształcącym nr I im. Danuty Siedzikówny “INKI” we Wrocławiu.

Umowę podpisali prof. Radosław Zimroz - Dziekan Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii (W6) PWr i Marek Sempik - Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego nr I we Wrocławiu. W rozmowach o wzajemnej współpracy udział wzięli ze strony gości Marek Sempik - Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego nr I we Wrocławiu i Arleta Kulczycka - Wicedyrektor oraz władze W6 w osobach prof. Radosław Zimroz - Dziekan Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii PWr, prof. Gabriela Paszkowska - Prodziekan ds. ogólnych, dr inż. Karolina Adach-Pawelus - Prodziekan ds. dydaktyki, dr inż. Zbigniew Muszyński - Prodziekan ds. dydaktyki, dr inż. Tadeusz Głowacki - Prodziekan ds. studenckich.

Kandydaci czekamy na Was! Zobaczcie  co Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii (W6) PWr  proponuje w obecnej zimowej rekrutacji

Cała oberta Wydziału W6 znajduje się na stronie głównej www w zakładce KANDYDACI

slajder_podpisanie-umowy2022_v2_2_1.jpgslajder_podpisanie-umowy2022_v2_3.jpgprzy_stolel_8653.jpg