Umowa Patronacka W6 z Zespołem Szkół w Strzegomiu -3 grudnia 2021 r.

Data: 18.12.2021

Umowa Patronacka Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej z Zespołem Szkół w Strzegomiu

3 grudnia 2021 r. Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej w murach Zespołu Szkół w Strzegomiu objął patronatem klasy Technikum tej szkoły realizujące przedmioty zawodowe z górnictwa odkrywkowego.

Zawarcie umowy patronackiej z Naszym Wydziałem odbyło się podczas Akademii z okazji Dnia Górnika organizowanej przez Zespół Szkół w Strzegomiu. W czasie tego wydarzenia Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej reprezentowała dr inż. Magdalena Duchnowska.

W tym dniu Zespół Szkół w Strzegomiu odwiedziło wielu znakomitych gości z branży górniczej oraz jednostek samorządowych. Podczas tego wydarzenia dr inż. Magdalena Duchnowska w imieniu prof. dr. Hab. inż. Radosława ZimrozaDziekana Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej, przekazała życzenia z okazji uroczystości barbórkowych oraz wręczyła na ręce Roberta WójtowiczaDyrektora Zespołu Szkół w Strzegomiu Umowę Patronacką.

Było nam niezmiernie miło, gościć w murach Zespołu Szkół w Strzegomiu. Dziękujemy za serdeczne przyjęcie i wspaniałą organizację imprezy.

Wierzymy, że nasza współpraca będzie owocna w szerokim zakresie współpracy naukowej i dydaktycznej.

Drodzy Uczniowie po maturze zapraszamy oczywiście do nas na Górnictwo i Geologię w systemie stacjonarnym lub zaocznym!
Więcej informacji znajdziecie na stronie głównej Wydziału w zakładce Kandydaci https://wggg.pwr.edu.pl/.

uczniowie_klasy_iii_tgo_po_szkole_podstawowej_z_wicedyrektorka_dorota_sozanska.jpgdyrektor_robert_wojtowicz_odbiera_porozumienie_z_politechnika_wroclawska_.jpgbiesiada_w_wykonaniu_uczniow_tgo.jpg