Uwaga zatrudnimy informatyka - programistę w roli wykładowcy na Wydziale Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii (W6) PWr

Data: 23.07.2022

Zatrudnimy informatyka - programistę w roli wykładowcy na Wydziale Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii (W6) Politechniki Wrocławskiej

Jesteś informatykiem - programistą? Szukasz nowych wyzwań? Chciałbyś/chciałabyś sprawdzić się w roli wykładowcy na wyższej uczelni?Zapraszamy!

Zatrudnimy informatyka - programistę z doświadczeniem w programowaniu w językach C, C++, Matlab i Python
- na umowę o pracę , na stanowisku asystenta badawczo-dydaktycznego
(http://ofertypracy.pwr.wroc.pl/SitePages/szczegoly2.aspx... )
- lub na umowę zlecenie do prowadzenia zajęć dydaktycznych (szczegółowe informacje aurelia.plewa@pwr.edu.pl)

- wynagrodzenie przewyższające standardy uczelniane
- miłą atmosferę pracy w środowisku akademickim
- możliwości rozwoju zawodowego i naukowego (doktorat), szerokie kontakty międzynarodowe, możliwości współpracy i udziału w projektach EU.

Zapraszamy, aplikuj już teraz!

informatyk_wykladowca_oferta_w6_510x310-1.jpg