Uwaga zmiana kalendarza akademickiego w semestrze letnim 2019/2020

Data: 09.06.2020

UWAGA zmiana kalendarza akademickiego w semestrze letnim 2019/2020

Nowy kalendarz akademicki w semestrze letnim 2019/2020 do pobrania

Decyzją JM Rektora Politechniki Wrocławskiej z dnia 4 czerwca br. zmienił się kalendarz akademicki w semestrze letnim 2019/2020. W związku z tym nastąpiły także zmiany w organizacji zakończenia roku akademickiego na Wydziale Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej.

Zmiany:

1. Zaplanowano dwie sesje egzaminacyjne:

- sesję podstawową (18.06 – 6.07.20 r.) oraz

- sesję dodatkową (09.09 – 25.09.20 r.)

2. Zaliczenia oraz egzaminy w formie zdalnej odbędą się w sesji podstawowej i sesji dodatkowej.

3. Sesja dodatkowa to czas na zajęcia i zaliczenia w formie stacjonarnej, które z przyczyn epidemiologicznych nie mogły odbyć się w bieżącym semestrze, oraz zajęcia terenowe. O rodzaju zajęć i sposobie ich realizacji studenci zostaną poinformowani przez prowadzących kursy w osobnych komunikatach.

4. W miesiącu sierpniu nie organizuje się zajęć, egzaminów ani innych kursów, tzw. letnich.

5. Od dnia 01.06.2020 r. w bibliotekach PWr. książki można zamawiać wyłącznie elektronicznie. Wszystkie książki odbiera się i oddaje w Bibliotece Głównej, tj. w bud A1, pok. 307.

6. Materiały z czytelni będą udostępniane w budynku D-21, również po uprzednim ich zamówieniu online.

7. Wybór tematów prac dyplomowych na nowy rok akademicki 2020/2021 - deklaracje i karty realizacji tych tematów proszę przesyłać w formacie pdf (scan lub zdjęcie) na adres dziekanatudziekanat.w6@pwr.edu.pl.

Do odwołania obowiązuje elektroniczny sposób kontaktowania się z dziekanatem: aleksandra.buczak@pwr.edu.pl, julia.drag@pwr.edu.pl, agnieszka.stolarczyk@pwr.edu.pl.

Do kontaktu używamy tylko  poczty studenckiej (nralbumu@student.pwr.edu.pl)

Prodziekan ds. dydaktyki

dr  Barbara Kiełczawa