Uwaga Studenci - ĆWICZENIA TERENOWE Z GEOLOGII OGÓLNEJ ORAZ Z MINERALOGII I PETROLOGII w dniach 12 i 13 lipca 2021

Data: 09.06.2021

Uwaga Studenci
ĆWICZENIA TERENOWE Z GEOLOGII OGÓLNEJ ORAZ Z MINERALOGII I PETROLOGII
w dniach 12 i 13 lipca 20
W związku ze stanem epidemii wywołanym zakażeniami wirusem Sars-Cov-2 zajęcia będą odbywać się w określonym reżimie sanitarnym. Każdy uczestnik:
- MUSI BYĆ ZDROWY
- MUSI MIEĆ ZE SOBĄ MASECZKĘ OCHRONNĄ I RĘKAWICZKI – POD RYGOREM WYKREŚLENIA Z LISTY
- MUSI ZAPOZNAĆ SIĘ Z WYTYCZNYMI DZIAŁU BHP PWr. (poniżej)
*Na zajęcia terenowe mogą jechać ci Studenci, którzy chcą się bronić się tym roku (w lipcu lub we wrześniu) oraz w lutym roku przyszłego. Osoby zainteresowane proszę więc o szybki kontakt w celu wpisania na listę. Ze względów logistycznych termin zgłoszeń jest krótki i upłynie 17 czerwca 2021 r.
*Wszyscy Studenci powinni być ubezpieczeni - osoby nieubezpieczone jadą na własną odpowiedzialność!!! (ponoszą konsekwencje nieszczęśliwego wypadku).
Katarzyna Zagożdżon
katarzyna.zagozdzon@pwr.edu .pl