Wesołych Świąt Wielkanocnych 2024

Data: 28.03.2024

Wesołych Świąt Wielkanocnych 2024

e_kartki_w6_wielkanoc2024_3.jpg

Wszystkim Pracownikom, Studentom, Doktorantom, Emerytom, Absolwentom oraz Partnerom biznesowym i Sympatykom Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii (W6) Politechniki Wrocławskiej władze wydziału życzą wiele radości, spokoju oraz nadziei.

Niech te świąteczne dni, spędzone w gronie najbliższych, będą  dla Państwa czasem zasłużonego odpoczynku i radości.

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Prof. dr hab. inż. Radosław Zimroz
Dziekan Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej

Prof. dr hab. inż. Robert Król