Witamy Studentów rozpoczynających studia w lutym 2023! Cieszymy się, że wybraliście nasz Wydział czyli W6

Data: 18.02.2023

Witamy studentów rozpoczynających studia w lutym 2023! Cieszymy się, że wybraliście nasz Wydział czyli W6

Rozpoczęcie studiów w Politechnice Wrocławskiej wiąże się z wymaganymi prawem i tradycją akademicką procedurami oraz czynnościami o których będziemy Was na bieżąco informować. Na stronie naszego Wydziału w sekcji Aktualności oraz na FB będą na bieżąco umieszczane wszystkie ważne dla Was informacje.
Samorząd Studencki Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii (W6) PWr przygotował dla Was rocznikowe grupy na FB, aby umożliwić Wam łatwiejszą i sprawniejszą komunikację

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu przez fanpage Wydziałowy lub Samorządu WGGG

Jeszcze raz witamy Was na naszym Wydziale i do zobaczenia na zajęciach💚