Maturzyści z klasy informatycznej Technikum nr 6. z Bytomia z wizytą na Wydziale Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej 18 listopada 2022

Data: 23.11.2022

zbiorwka_zst_bytom.jpg

18 listopada 2022 roku na Wydziale Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej gościliśmy klasy maturalne z Technikum nr 6. z Bytomia.

Spotkanie pracowników Wydziału z Katedry Górnictwa i Katedry Geodezji i Geoinformatyki z uczniami było okazją do przedstawienia bogatej i bardzo interdyscyplinarnej oferty edukacyjnej Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii (W6) PWr.

Młodzież zainteresowana studiowaniem u nas poznała możliwości rozwijania swoich pasji w różnych kołach naukowych działających przy Wydziale.

W spotkaniu z maturzystami z Bytomia na terenie kampusu GEOCENTRUM przy ul. Na Grobli 13 i 15 we Wrocławiu uczestniczyli, także przedstawiciele Rekrutacji PWr dzięki, którym zasady rekrutacji na Politechnikę Wrocławską stały się proste i klarowne.

Było nam niezmiernie miło gościć w murach GEOCENTRUM uczniów z ZST Bytom. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą rekrutacyjną💚