Krótki wyjazd na Węgry w ramach Erasmus Plus dla studentów 3 roku studiów I stopnia oraz studentów II stopnia i doktorantów z W6 -Rekrutacja tylko do 21 marca 2022

Data: 17.03.2022

Krótki wyjazd na Węgry w ramach Erasmus Plus dla studentów 3 roku studiów I stopnia oraz  studentów II stopnia i doktorantów z W6

Rekrutacja tylko do 21 marca 2022 r.

1.png

Uniwersytet w Miskolcu organizuje Blended Intensive Program na temat “Contaminated site remediation and risk assessment”.

Finansowanie programu z funduszy Erasmus+ zapewnia Dział Współpracy Międzynarodowej PWr. (uczestnicy otrzymają specjalny grant na pokrycie kosztów pobytu i podróży). W programie mogą wziąć udział studenci z 3 roku studiów I stopnia, studenci II stopnia oraz doktoranci z Naszego Wydziału.

Program składa się z dwóch części – trzech wykładów on-line (po 4 godziny, w godzinach wieczornych) oraz 5-dniowego pobytu na Uniwersytecie w Miskolcu (w tym zajęcia terenowe w okolicy). Udział w programie zostanie zaliczony studentom, jako kurs wybieralny.

Szczegóły – tutaj