Wyróżnieni absolwenci z W6 z okazji Święta Politechniki Wrocławskiej 15 listopada 2020

Data: 17.11.2020

15 listopada 2020 przyznano Odznaki Wyróżnionego Absolwenta Politechniki Wrocławskiej. Nagroda ta jest przyznawana absolwentom PWr legitymującym się uznanym dorobkiem zawodowym, których aktywność w różnych dziedzinach życia naukowego, społecznego i organizacyjnego przynosi chlubę uczelni i wydziałowi, który ukończył.
Do grona laureatów nagrody dołączyli dwaj Nasi Absolwenci:
  • Sławomir Wochna Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii (rocznik 2010) - Dyrektor Naczelny Kopalnia Węgla Brunatnego Turów, PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
  • Dariusz Jach Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii (rocznik 2001) - Dyrektor Naczelny KGHM Polska Miedź S.A. O/ZG Lubin.
Serdecznie gratulujemy!
Takie się robi kariery po W6, Wydziale Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii PWr!
0dvrxpbwbfwctbkronagrody_dla_absolwentow.jpg