Wyróżnienie dla absolwentki W6 Pauliny Szramy

Data: 23.11.2020

Wyróżnienie dla absolwentki W6 Pauliny Szramy w konkursie wrocławskiego oddziału Towarzystwa Urbanistów Polskich na najlepszą pracę dyplomową

przechwytywanie.png

Jury konkursu przyznało oprócz głównej nagrody także dwa wyróżnienia, z których jedno trafiło do absolwentki  Pauliny Szramy z Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii (W6) PWr za pracę „Przestrzenna analiza zagrożenia zasobów wód leczniczych na przykładzie wybranej gminy uzdrowiskowej w województwie dolnośląskim".
Promotorem wyróżnionej pracy był dr hab. inż. Jan Blachowski, prof. uczelni z Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii (W6) Politechniki Wrocławskiej.
W konkursie wrocławskiego oddziału TUP oceniane były prace dyplomowe: licencjackie, inżynierskie i magisterskie, obronione w latach 2019-2020 na dowolnej uczelni i na dowolnym kierunku studiów na obszarze województwa dolnośląskiego i opolskiego. Ich tematyka musiała wpisywać się w statutowe cele towarzystwa. Prace miały więc wspierać działania na rzecz zagospodarowania przestrzennego kraju poprzez badanie zagadnień z zakresu: zasad zrównoważonego rozwoju i ładu przestrzennego, ochrony i tworzenia wartości kulturowych, przyrodniczych i krajobrazowych, problemów rozwoju i integracji wspólnot i społeczności lokalnych oraz zaspokajania ich potrzeb i rozwoju gospodarczego. Kandydatów do nagród zgłaszali promotorzy.
Serdecznie gratulujemy!