Wyróżnienie dla Pani Karoliny Podlasiak studentki W6 w Szkole Przywództwa KGHM

Data: 15.10.2019

Wyróżnienie dla  Pani Karoliny Podlasiak studentki W6 w Szkole Przywodztwa KGHM

Pani Karolina Podlasiak Studentka Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii PWr znalazła się jako jedyna kobieta wśród wyróżnionych "Przywódców" spośród 31 uczestników z całej Polski "Szkoły Przywództwa KGHM".

pierwsza-gala-zwiazku-pracodawcow-kghm-fot-bslepecka_110.jpg

I edycja Szkoły Przywództwa KGHM oficjalnie została podsumowana podczas Gali Związku Pracodawców Polska Miedź 11 października 2019 w Legnicy.
Przewodnicy” to unikalne w skali Polski działanie polegające na szkoleniu przyszłych liderów sfery biznesowej i społecznej oraz przygotowywanie ich do pełnienia istotnej roli w dynamicznie zmieniającym się świecie - mówił Radosław ŻYDOK, Dyrektor Departamentu Analiz Regulacyjnych KGHM Polska Miedź SA - Uczestnicy kursu otrzymali wiedzę i umiejętności niezbędne współczesnym menedżerom. Wykładowcy i trenerzy, którzy szkolili przyszłych “Przewodników”, kładli szczególny nacisk na praktyczną stronę zarządzania organizacjami, których otoczenie wymusza ciągłą adaptację, innowacyjność i kreatywność.

Dodajmy iż projekt „Przewodnicy” adresowany jest do młodzieży w wieku 21-25 lat z całej Polski. Na etapie kwalifikacji weryfikowane były zdolności przywódcze kandydatów, a do udziału w Szkole zakwalifikowani zostali tylko ci, którzy wykazali się umiejętnościami w zakresie budowania więzi społecznych oraz zdolnością funkcjonowania w zorganizowanych i hierarchicznych strukturach. Dodatkowymi atutami były ciekawe projekty realizowane w organizacjach pozarządowych. Spośród 31 osób z całej Polski (w tym dwóch naszych studentów Pani Karolina Podlasiak oraz Pan Mikołaj Grudzień) podczas Gali Związku Pracodawców Polska Miedź wyróżniono 6 i nagrodzono 3 najlepszych z najlepszych z młodego pokolenia w tym Naszą Studentkę Panią Karolinę Podlasiak.

Poziom uczestników był niezmiernie wysoki, zostali oni wybrani spośród wielu chętnych, którzy zgłosili się do udziału w projekcie. Uczestnikami pierwszej szkoły byli studenci, absolwenci i pracownicy bardzo różnych specjalności ze wszystkich zakątków Polski (prawnicy, ekonomiści, finansiści, politolodzy i socjolodzy, energetycy, górnicy, geolodzy oraz przyszły lekarz), których łączy chęć rozwoju i odpowiedzialność naukowa, zawodowa oraz społeczna.

Serdecznie gratulujemy Pani Karolinie Podlasiak i życzymy dalszych sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.