XX/XXI Konferencja Kruszywa Mineralne. Surowce – rynek – technologie - jakość. Kudowa Zdrój 23–25 września 2021 r.

Data: 09.09.2021

XX/XXI Konferencja Kruszywa Mineralne. Surowce – rynek – technologie - jakość

Kudowa Zdrój 23–25 września 2021 r.

Szanowni Uczestnicy zgłoszeni na XX/XXI Jubileuszową Konferencję Kruszywa Mineralne Komitet Organizacyjny niniejszym informuje, że Konferencja odbędzie się w trybie stacjonarnym w terminie 22–24.09.2021 w Hotelu Verde Montana w Kudowie Zdroju.

fb.jpg
Organizatorzy i Hotel zapewniają, że spełnione będą wszelkie wymogi sanitarne obowiązujące w związku z pandemią.

Ograniczenia związane z pandemią obowiązujące w czasie Konferencji:
• w czasie trwania obrad KM XX/XXI każdy z uczestników zobowiązany będzie do noszenia maseczki ochronnej,
• w części gastronomicznej hotelu i na wolnym powietrzu maseczki nie będą wymagane,
• podczas rejestracji uczestników w recepcji hotelu zbierane będą oświadczenia od każdego uczestnika o szczepieniu przeciw Covid-19 (wzór),
• środki dezynfekujące zapewni organizator Konferencji.

Szczegółowy program Konferencji

Dodatkowe pytania prosimy kierować na adres mailowy lub telefonicznie. Wszystkich uczestników zapraszamy do Kudowy Zdroju na przeniesioną z 2020 roku JUBILEUSZOWĄ KONFERENCJĘ KRUSZYWA MINERALNE

Komitet Organizacyjny - Wrocław, 06.09.2021

Organizatorzy konferencji