Zapraszamy na DFN 2021 na Wydziale Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii PWr

Data: 20.09.2021

Dolnośląski Festiwal Nauki 2021 na Wydziale Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii (W6) PWr
Szanowni Państwo, Zespół Digital Mining Center z Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii (W6) Politechniki Wrocławskiej w ramach Dolnośląskiego Festiwalu Nauki 2021 serdecznie zaprasza na warsztaty on-line na temat:
Górnictwo - maszyny i roboty - rzeczywistość i świat wirtualny
Zapraszamy na przygodę z cyfrowym górnictwem. Opowiemy o tym jak roboty i drony pomagają górnikom w pracy i jak pozwalają pracować bezpieczniej. Pokażemy prawdziwą kopalnię dzięki możliwościom technologii filmowania 360. Pokażemy testy nowoczesnych urządzeń na co dzień wspierających pracę pod ziemią. Opowiemy o ciekawych, innowacyjnych międzynarodowych projektach związanych z cyfrową transformacją górnictwa, współfinansowanych przez EIT KIC Raw Materials, które realizuje DMC.
Warsztaty są otwarte dla wszystkich chętnych uczestników bez limitu miejsc i bez wcześniejszych zapisów.
Odbędą się on-line na platformie ZOOM w 3 terminach do wyboru:
21 września 2020r. o godz. 11.00
22 września 2020r. o godz. 14.00
23 września 2020r. o godz. 15.00
Link do warsztatów
Aby wziąć udział w spotkaniu na ZOOM należy, po otrzymaniu linku do spotkania, wybrać jedną z poniższych opcji:
1. zainstalować ZOOM;
2. połączyć się ze spotkaniem poprzez przeglądarkę.
Zapraszamy serdecznie
dfn_slajder.jpg