Zasady funkcjonowania dziekanatu W6

Data: 13.10.2020

Zasady funkcjonowania dziekanatu W6

Zgodnie z  Zarządzeniem Wewnętrznym w sprawie funkcjonowania Politechniki Wrocławskiej w stanie epidemii wirusa SARS-CoV-2 obsługa studentów w DZIEKANACIE, odbywa się drogą e-mailową lub telefoniczną.

W związku z zagrożeniem COVID-19 Dziekanat jest zamknięty i wszystkie sprawy prosimy załatwiać drogą elektroniczną.

1. Obsługa studentów w DZIEKANACIE, odbywa się drogą e-mailową lub telefoniczną

71/320 68 33 (aleksandra.buczak@pwr.edu.pl)

71/320 68 32 (julia.drag@pwr.edu.pl)

71/ 320 49 01 (agnieszka.stolarczyk@pwr.edu.pl)

2. Osobiste stawiennictwo w Dziekanacie możliwe jest tylko i wyłącznie w pilnej sprawie po uprzedniej rejestracji wizyty telefonicznie lub e-mailowo.

3. Studenci I semestru studiów, którzy nie odebrali ELS proszeni są o kontakt telefoniczny lub e-mailowy, w celu umówienia osobistej wizyty w dziekanacie.

4. Przez cały czas trwania epidemii NIE OBOWIĄZUJĄ dotychczasowe godziny obsługi studentów.

5. Przypominamy o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa oraz zakrywaniu nosa i ust.

Wszelkie zapytania proszę kierować na e-maile i telefony pracowników dziekanatu  (wggg.pwr.edu.pl/studenci/dziekanat)

dr inż. Karolina Adach-Pawelus, Prodziekan ds. dydaktyki, kierunek górnictwo i geologia
dr inż. Zbigniew Muszyński, Prodziekan ds. dydaktyki, kierunek geodezja i kartografia