Data: 17.11.2019

Złota Odznaka Politechniki Wrocławskiej z Brylantem dla prof. Lecha Gładysiewicza z Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii PWr przyznana podczas uroczystości Święta Politechniki Wrocławskiej 15 listopada 2019 r.

W trakcie uroczystości Złotą Odznakę Politechniki Wrocławskiej z Brylantem otrzymał prof. Lech Gładysiewicz z Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii PWr. Wyróżnienie jest przyznawane zarówno pracownikom uczelni, jak i osobom spoza niej, które swoją działalnością wybitnie przyczyniły się do rozwoju Politechniki Wrocławskiej oraz przysporzyły jej dobrego imienia i chwały.

2.jpg

Podczas Uroczystości Święta Politechniki Wrocławskiej na pamiatkę pierwszego polskiego wykładu we Wrocławiu, który odbył się 75 latemu w Alei Profesorów na tablicy z nazwiskami wszystkich profesorów naszej uczelni od 1945 r. odsłonięto nazwiska naukowców świeżo nominowanych profesorów, którzy otrzymali te nominacje z rąk prezydenta RP w tym nazwisko Naszego Profesora Herberta Wirtha z Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii PWr.

Serdecznie gratulujemy.

prof_h__wirth.jpg