Życzenia z okazji Inauguracji Roku Akademickiego 2019/2020 od Okręgowego Urzędu Górniczego we Wrocławiu

Data: 09.10.2019

Szanowni Państwo, przekazujemy życzenia od Okręgowego Urzędu Górniczego  we Wrocławiu z okazji  Inauguracji Roku Akademickiego 2019/2020 na Wydziale Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej.

Życzenia pomyślnego nowego roku akademickiego 2019/2020  dla calej Spoleczności Wydziału na ręce Dziekana Wydziału dr hab. inż. Radosława Zimroza, prof. uczelni złożył Grzegorz Wowczuk  Dyrektor Okręgowego Urzędu Górniczego  we Wrocławiu.

zyczenia_oug-1.jpg