Jubileusz 50-lecia Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii, 2018 r.

Data: 26.10.2018
Organizator: Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej
Kontakt: jubileuszwggg@pwr.edu.pl, telefon: 71 3206890

50_lat_logo_w6_bez_tla_male.png

Program IX Zjazdu Absolwentów Wydziału Górniczego do pobrania i wydruku

Program konferencji "Aktualia i perspektywy górnictwa" do pobrania i wydruku

Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej wchodzi w rok Jubileuszowy - 50-lecia. Rok 2018 będzie rokiem, w którym będziemy wspominać historię Wydziału od jego zalążków na Wydziale Budownictwa i powstanie w 1968 roku. Spojrzymy wstecz, przypomnimy sobie naszych profesorów, nauczycieli i absolwentów, dokonamy podsumowań półwiecza  pracy dydaktycznej oraz naukowej Wydziału. Mamy za sobą 50 lat doświadczeń w dziedzinie kształcenia inżynierów  górnictwa i geologii, lata doświadczeń we współpracy z przemysłem a także z innymi Uczelniami oraz firmami górniczymi na całym świecie. Rok Jubileuszowy będzie okazją nie tylko do wspomnień, podtrzymywania tradycji, integracji absolwentów ale także wejściem w kolejne lata z planami rozwoju Wydziału GGG, który kształci obecnie nie tylko kadry dla górnictwa i geologii ale również dla geodezji.
Obchody jubileuszu będą miały kulminację w dniach 26 i 27 października 2018 r. Wówczas spotkamy się na IX Zjeździe Absolwentów, którego ramowy program będzie następujący:
- Uroczyste spotkanie z okazji 50-lecia Wydziału i otwarcie Zjazdu – 26.10.2018
- Konferencja naukowo-techniczna absolwentów – 26 i 27.10.2018
- Spotkania roczników w siedzibie Wydziału - 26.10.2018
- Zjazd Absolwentów – Biesiada Piwna – 26.10.2018
- Walne Zabranie Członków SAWG PWr – 27.10.2018
- Bal Absolwentów– 27/28.10.2018

Przewiduje się także wydanie Księgi Pamiątkowej 50-lecia Wydziału, którą otrzymają wszyscy uczestnicy Zjazdu.

Prosimy o rozpropagowanie informacji o Zjeździe wśród znanych Wam kolegów absolwentów, abyśmy mogli spotkać się w jak najszerszym gronie. Wszelkie informacje prosimy przekazywać drogą mailową na adres:
jubileuszwggg@pwr.edu.pl lub telefon: 71 3206890.

Dalsze informacje będą się ukazywać na stronach www Wydziału i Stowarzyszenia Absolwentów

Szanowni Państwo uprzejmie informujemy, iż upłynął termin zgłaszania i rejestracji na Jubileuszową konferencję i obchody z okazji 50-lecia Wydziału, dlatego też rejestracja została już zamknięta.