Badanie dotyczące molestowania i molestowania seksualnego studentów i doktorantów uczelni wyższych

Data: 05.10.2017

Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich zaprasza do udziału w badaniu dotyczącym molestowania i molestowania seksualnego wśród studentów/studentek i doktorantów/doktorantek uczelni wyższych do 31.10.2017 r.

Aby wziąć udział w badaniu, wejdź na stronę: http://badania.pbs.pl/studenci.pg

molestowanie_wyzsze.jpg

Wypełniając kwestionariusz
•przyczynisz się do pomocy w diagnozowaniu niepożądanych sytuacji związanych z molestowaniem i molestowaniem seksualnym
•pomożesz zapewnić w przyszłości odpowiednie wsparcie dla studentów/studentek, którzy doświadczyli takich sytuacji
•uczestnictwo w badaniu jest dobrowolne i anonimowe.

W celu uzyskania dodatkowych informacji zachęcamy do kontaktu

Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich:
Anna Chabiera
e-mail: a.chabiera@brpo.gov.pl

Kierownik Projektu w PBS:
Barbara Fabisiak
e-mail: barbara.fabisiak@pbs.pl
Ankieta dostępna do 31.10.2017 r.