Bieg z okazji 50-lecia Wydziału "Piątka na 50-lecie"

Data: 18.05.2018

Bieg z okazji 50-lecia Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii PWr pod nazwą "Piątka na 50-lecie"

Szanowni Państwo,

Samorząd Studencki Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii  serdecznie zaprasza wszystkich chętnych studentów, doktorantów, pracowników, absolwentów i przyjaciół Wydziału na bieg z okazji 50-lecia naszego Wydziału, pod nazwą "Piątka na 50-lecie"

Bieg odbędzie się 15 czerwca (piątek) 2018 r. o godzinie 17:00. Trasa 5-kilometrowego biegu przebiegać będzie wzdłuż wałów, start i meta zlokalizowane zostaną w Parku Dąbskim w pobliżu Wittigowa.

grafika_5_na_50-lecie.jpg
Udział w biegu jest bezpłatny!

Zapisów można dokonać poprzez:
1. Formularz zgłoszeniowy, który zostanie udostępniony na stronie wydarzenia 20 maja o 18:00

2. Zgłoszenia mailowe na adres samorzadw6@pwr.edu.pl od 20 maja, w których należy zawrzeć:imię,nazwisko,płeć,kategorię ( student,doktorant, pracownik, absolwent, przyjaciel wydziału),adres e-mail,numer telefonu.

Głównym koordynatorem wydarzenia jest Pani Magdalena Pielas: magdalena.pielas@tlen.pl, 798521535.