Dzień Przedsiębiorczości na Wydziale Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii PWr

Data: 23.03.2018

Dzień Przedsiębiorczości na Wydziale Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii PWr
15. edycja programu Dzień Przedsiebiorczości 21 marca 2018 r.

Patronat Honorowy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy
w roku 100-lecia Odzyskania Niepodległości 1918 - 2018

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy że, 21 marca 2018 roku w pierwszy Dzień Wiosny na Naszym Wydziale gościliśmy uczennice z klasy 1D Panią Katarzynę Kiełbińską i Panią Aleksandrę Skrzat z XVI Ogólnokształcącego Liceum Kreatywności we Wrocławiu w ramach 15. edycji programu Dni Przedsiębiorczości.

snv10679.jpg

Spotkania z wykładowcami, udział w zajeciach laboratoryjnych z chemii u Pani dr inż. Alicji Bakalarz, zwiedzanie niedostępnych na co dzień laboratoriów min. chemicznego, przeróbki kopalin, geodezji i kartografii, wykład z fizyki, prelekcje i pokazy oraz szczegóły związane z przebiegiem rekrutacji - to wszystko czekało na uczennice XVI Ogólnokształcącego Liceum Kreatywności we Wrocławiu chcące poznać a może i studiować na Naszym Wydziale, które wzięły udział w Dniu Przedsiebiorczosci na W6.

snv10660.jpg

Dzień przedsiębiorczości sprzyja podejmowaniu przez młodych ludzi trafnych decyzji w planowaniu dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej. Poprzez udział w programie uczniowie mają możliwość:
    - odbycia jednodniowej wizyty w wybranym miejscu pracy weryfikującej plany edukacyjne
    - zweryfikowania swoich wyobrażeń o wymarzonym zawodzie
    - pozyskania informacji o wykształceniu, umiejętnościach czy predyspozycjach niezbędnych do     wykonywania      danego  zawodu,
    - doświadczenia związku pomiędzy wykształceniem a karierą zawodową
    - zapoznania się z organizacją i zarządzaniem firmą.

Skład Komitetu Honorowego Dnia przedsiębiorczości

prof. dr hab. Elżbieta Mączyńska