III miejsce w Rankingu Studiów Inżynierskich Perspektywy 2018

Data: 20.04.2018

III miejsce w Rankingu Studiów Inżynierskich Perspektywy 2018 Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej

Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej znajduje się wśrod najlepszych wydziałów w polsce w Rankungu Studiów Inżynierskich Perspektywy 2018 i zajmuje III miejsce w rankingu kierunków "Górnictwo i Geologia".

perspektywy_2018_baner.png
Ranking Studiów Inżynierskich Perspektywy 2018 ma charakter szczególny. Adresowany jest on do precyzyjnie wybranej grupy odbiorców, którymi są w tym przypadku ambitni kandydaci na studia techniczne, zainteresowani uzyskaniem tytułu inżyniera i magistra inżyniera na najbardziej renomowanych wydziałach polskich uczelni technicznych.

2018-04-18-final-rankingu-engineering-2018.jpg

Najlepszymi uczelniami, w których warto studiować kierunki inżynieryjne, oprócz Politechniki Wrocławskiej, okazały się Politechnika Warszawska, Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie oraz Politechnika Śląska.

Najlepsze wydziały prowadzące kształcenie w 21 kierunkach technicznych zostały uhonorowane podczas uroczystej gali Rankingu Studiów Inżynierskich Perspektywy 2018, która odbyła się 17 kwietnia w hotelu Hilton w Warszawie. Finał Rankingu poprzedziło Międzynarodowe Forum Liderów Kształcenia Inżynierskiego z udziałem grupy rektorów uczelni z Kazachstanu.

Wyróżniony kierunek "Górnictwo i Geologia" w rankingu kierunków znajde się w ofercie wraz z pozostalymi dziesięcioma wyróżnionymi kierunkami w tegorocznej rekrutacji, która na Politechnice Wrocławskiej ruszy  już 15 maja 2018 roku. Więcej informacji na stronie rekrutacja online.