Interaktywna mapa kampusu PWr opracowana przez Koło Naukowo-Badawcze GIS

Data: 03.01.2018

Interaktywna mapa kampusu Politechniki Wrocławskiej opracowana przez Koło Naukowo-Badawcze GIS

Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z interaktywną mapą kampusu Politechniki Wrocławskiej. Mapę opracowali członkowie studenckiego Koła Naukowo-Badawczego GIS na Wydziale Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii: Joanna Spych, Katarzyna Stec, Paulina Zagrodnik oraz Natalia Siennicka w ramach realizacji prac inżynierskich na kierunku geodezja i kartografia pod opieką dra hab. inż. Jana Blachowskiego. Do przygotowania mapy wykorzystano aplikację Web App Builder ESRI"

Link do mapy PWr http://pwr.maps.arcgis.com/apps/webappviewer/index.html?id=69f61316080f4db4853096f9ed5ee12e