Konkurs Grupy Górażdże - Quarry Life Award, IV edycja

Data: 05.10.2017

Szanowni Państwo,

Grupa Górażdże zaprasza do czwartej edycji konkursu promującego bioróżnorodność w kopalniach

Quarry Life Award 2018

slajder.jpg

Już po raz czwarty koncern HeidelbergCement organizuje w 26 krajach na całym świecie konkurs przyrodniczy Quarry Life Award – naukowo-edukacyjne przedsięwzięcie, którego celem jest popularyzacja i ochrona walorów przyrodniczych terenów kopalni surowców mineralnych oraz poszukiwanie nowych pomysłów na ochronę i promocję bioróżnorodności tych terenów.
W Polsce organizatorem konkursu jest Grupa Górażdże, która po raz kolejny zaprasza studentów, naukowców, uczniów i nauczycieli, organizacje pozarządowe i społeczności lokalne do odkrywania zasobów przyrodniczych swoich kopalń.

Uczestnicy mogą realizować swoje projekty na terenach czterech kopalń należących do Grupy Górażdże: dwóch kopalni wapienia na Opolszczyźnie: Górażdże”, oraz Strzelce Opolskie a także dwóch kopalni kruszyw: KSM „Wójcice” (woj. opolskie) oraz KSM „Nowogród Bobrzański” (woj. lubuskie), które brały udział w przedsięwzięciu również podczas poprzednich edycji.
Do udziału w konkursie można zgłaszać się indywidualnie lub zespołowo. Nowością aktualnej edycji jest to, że zgodnie z regulaminem zgłoszenia będą przyjmowane do 20 listopada 2017 do dwóch grup tematycznych: projektów naukowo-badawczych oraz projektów społecznych.

Wszystkie niezbędne informacje dotyczace zasad konkursu oraz dat znajdują się w załączonym pliku