Laureaci Wydziałowego konkursu na Najlepszego Absolwenta w roku akademickim 2016/2017

Data: 06.12.2017

Dyplomy dla Najlepszego Absolwenta  TOP 10 w roku akademickim 2016/2017 oraz wyróżniena dla Najlepszego Absolwenta studiów II stopnia

Podczas Rady Wydziału Geoinżynierii Górnictwa i Geologii odbywającej się dnia 6 grudnia 2017 roku zostały wręczone dyplomy dla Najlepszego Absolwenta  TOP 10 w roku akademickim 2016/2017. Uczelniana Komisja Konkursowa pod przewodnictwem Prorektora ds. Nauczania wyłoniła laureatów konkursu. Na naszym Wydziale najlepszymi absolwentami studiów I stopnia są: Natalia Suchorab, Łukasz Grądys, Kacper Kaczmarek, Angelika Piękoś, Justyna Stefańska, Bartosz Rotko, Przemysław  Słowik, Agnieszka Markowiak, Jakub Karolkiewicz, Olga Zedel.  Wyróżnienie dla najlepszego absolwenta studiów II stopnia otrzymali: Jakub Łuczak, Paulina Lis, Monika Stepnowska, Natalia Czajkowska, Marta Wójcik, Monika Lorenc, Sabina Szczerkowska, Magdalena Wierzbicka, Joanna Ambrozik, Joanna Komor.

20171206_131750.jpg20171206_131817.jpg20171206_131956.jpg

Wyróżnionym Absolwentom życzymy sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym, wytrwałości w dążeniu do celu, ciągłego rozwoju. Wykładowcom, którzy przyczynili się do sukcesu swoich studentów, życzymy alby nie ustawali w kształceniu młodych pokoleń inżynierów, wskazywali im kierunki rozwoju i byli wsparciem podczas studiów.