Odznaczenia państwowe dla Pracowników Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii PWr

Data: 23.05.2018

Odznaczenia państwowe za długoletnią służbę przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej pracownikom Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii PWr

21 maja  2018 r. siedmiu pracowników Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii PWr zostało odznaczonych odznaczeniami państwowymi za długoletnią pracę na rzecz uczelni i tym samym Wydziału.

zbiorowka.jpg

Podczas poniedziałkowej uroczystości  złote, srebrne i brązowe medale za długoletnią służbę przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę otrzymali:

Złoty medal za długoletnią służbę
dr inż. Anna Gogolewska - Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii
dr inż. Janusz Fiszer - Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii

Srebrny medal za długoletnią służbę
dr inż. Ryszard Błażej - Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii
dr hab. inż. Maciej Madziarz - Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii

Brązowy medal za długoletnią służbę
dr inż. Danuta Szyszka - Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii
dr inż. Żaklina Konopacka – Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii

Nasi Pracownicy zostali  wyróżnieni  za wzorowe i wyjątkowo sumienne wykonanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej. Złoty medal jest przyznawany za 30 przepracowanych lat, srebrny – 20, a brązowy – 10.
To odznaczenie jest uznaniem trudu włożonego w pracę na Wydziale na rzecz Politechniki Wrocławskiej.
Wyróżnienia wręczył wojewoda dolnośląski Paweł Hreniak w asyscie  Profesora Cezarego Madryasa, Rektor PWr., a całość uświetnił występ zespołu Big Band PWr.

Wszystkim odznaczonym serdecznie gratulujemy!

img_4072_3995x2663.jpgimg_4096.jpgimg_4163.jpgimg_4170_3995x2663.jpgimg_4273_3995x2663.jpgzbiorowka.jpgimg_4158_3995x2663.jpgimg_4293_3995x2663.jpgimg_4108.jpg