Odznaczenia państwowe za długoletnią służbę przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Data: 18.05.2019

15 maja 2019 r. wyrożniono pracowników Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii PWr odznaczonych odznaczeniami państwowymi za długoletnią pracę na rzecz uczelni i tym samym Wydziału. Złote, srebrne i brązowe medale za długoletnią służbę przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę otrzymali:

Srebrny Krzyż Zasługi

dr hab. inż. Jan Kudełko, prof. uczelni - Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii

dr hab. inż. Robert Król, prof. uczelni - Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii

Złoty medal za długoletnią służbę

mgr inż. Aurelia Plewa - Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii

Srebrny medal za długoletnią służbę

dr hab. inż. Tadeusz Przylibski, prof. uczelni - Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii

dr inż. Tadeusz Glowacki - Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii

dr inż. Paweł Zagożdżon- Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii

Brązowy medal za długoletnią służbę

dr inż. Wojciech Milczarek - Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii

dr inż. Daniel Pawelus – Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii