Procedura dla studentów w przypadku zachorowania na COVID-19

Data: 19.11.2021

Drodzy Studenci,

w czasie pandemii może zdarzyć się wiele nieprzewidywalnych sytuacji. Choroba to nie koniec świata. Gdy jest się zakażonym (zakażenie potwierdzone testem) należy postępować według procedur: zgłosić się do Pani Kierownik dziekanatu - malgorzata.rakoczy@pwr.edu.pl, następnie dziekanat informuje dział BHP PWr - bhp@pwr.edu.pl, który skontaktuje się z chorym i udzieli wszelkich informacji. Należy się odizolować od innych, aby nie przenosić choroby !!!

Jednak nie wszystko jest opisane proceduralnie: trzeba zrobić zakupy, załatwić transport, pomóc w zajęciach, zrobić szybki test i inne, różne sprawy. Aby pomóc w rozwiązaniu spraw około covidowych uruchomiona została skrzynka pocztowa covidwggg@pwr.edu.pl, na którą można zgłaszać problemy. Postaramy się je rozwiązać możliwie szybko !!!

Kontaktować się można również z samorządem studenckim samorzadw6@pwr.edu.pl i prodziekanem ds. studenckich: tadeusz.glowacki@pwr.edu.pl.

Komunikat określający procedurę postępowania w przypadku podejrzenia zakażenia wirusem SARS-COV-2 u pracownika/studenta/doktoranta Politechniki Wrocławskiej na Wydziale Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii znajduje się tutaj.